Archiwum kategorii: Aktualności

Oman z dala od utartych szlaków – luty 2018

wyprawa do Omanu

A teraz wyobraźcie sobie mroźny lutowy poranek w Polsce: odśnieżacie samochód lub marzniecie na przystanku autobusowym. A dzień później w krótkich spodenkach spacerujecie po górach lub w stroju kąpielowym pływacie w wodzie o idealnej temperaturze! I jak tu odmówić sobie … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Oman z dala od utartych szlaków – luty 2018 została wyłączona

Peru i Amazonia za 9800zł z przelotem -24.11.2017

Peru, Amazonia, wyprawa

Przed nami niezapomniana wyprawa w głąb peruwiańskich lasów deszczowych i wysokich majestatycznych Andów. Czeka nas przygoda, która daje siłę, wiarę w siebie i swoje możliwości. Przez wiele dni przemierzać będziemy oddalone od cywilizacji ścieżki. Wrażeń będzie naprawdę wiele, ale jednak … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Peru i Amazonia za 9800zł z przelotem -24.11.2017 została wyłączona

Dlaczego z Dziką Babą? ponieważ masz:

podróż z Dziką Babą

 99% gwarancji, że współtowarzysze będą równie fajni jak Ty- taki rodzaj podróżowania wybiera określony typ ludzi; 1% daję na wyjątki, które oczywiście potwierdzają regułę i nadają smaczku wyprawie oczyszczenie psychiczne, emocjonalne, duchowe plus odrobina wysiłku fizycznego , który tylko potęguje … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Dlaczego z Dziką Babą? ponieważ masz: została wyłączona

Single ! specjalnie dla Was

DSCN6589 [1600x1200]

Wszystkie wyprawy z Dziką Babą bez dodatkowych opłat! My lubimy pojedyncze osoby płci obojga, na każdej wyprawie jest ich kilka. U nas znajdziesz przygodę w dobrym towarzystwie,  niezapomniane wrażenia, nowe znajomości i przyjaźnie. Nic tak nie zbliża, jak wspólna podróż, … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Otagowano , | Możliwość komentowania Single ! specjalnie dla Was została wyłączona

Safari w Afryce i Zanzibar – wrzesień 2018

safari-afryka-zanzibar-tramping-dzikababa

Tę piękną safari wyprawę realizowaliśmy już wiele razy. I na wrzesień 2018 już są chętne Baby. Tak wiele zwierząt zawsze spotykamy. Przydarzyły się gepardy pijące wodę z kałuży tuż obok drogi i gnu masowo rodzące małe. Słonie ciekawsko zaglądające do … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności, Wyprawy | Otagowano , , , , | Skomentuj

Tam spotkasz szczęśliwych ludzi – Nepal dla Dzikich Bab – trekking Langtang – maj 2017

ania-dzika-baba-swiat-podroz-wyprawa-przygoda-tramping-011

Kraina słońca, zieleni, uśmiechniętych ludzi, soczystych kolorów, wiecznie zielonych lasów z palmami i bambusami, pysznych owoców i warzyw tak smacznych, jak tylko się da. NEPAL. Moja miłość do Nepalu rośnie za każdym razem, gdy go doświadczam. Sama pytam siebie: dlaczego? … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Tam spotkasz szczęśliwych ludzi – Nepal dla Dzikich Bab – trekking Langtang – maj 2017 została wyłączona

Fotoekspedycja z Fotoblogią, Indie-Nepal, kwiecień 2016

fotoekspedycja

Zapraszam na pierwszą taką wyprawę połączoną z warsztatami fotoreportażu. Pomysłodawcą jest  Fotoblogia.pl, a partnerami Fujifilm  i DZIKA BABA. Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii, a Indie i Nepal od zawsze Cię pociągały, to fotoekspedycja jest właśnie dla Ciebie. Jeśli chcesz nauczyć się odkrywać … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Otagowano , | Możliwość komentowania Fotoekspedycja z Fotoblogią, Indie-Nepal, kwiecień 2016 została wyłączona
Strona 1 z 212