10 wysp Indonezji – wyprawa wrzesień 2017

Zamiast lukrowanych wakacji w kurorcie i leżaka nad basenem wybierzemy dzikie plaże, zanurkujemy wśród raf z żółwiami morskimi, pójdziemy śladami waranów i  przeżyjemy kulinarne niespodzianki !

Witamy w krainie, gdzie we wszystkich drzewach, rzekach, przedmiotach  i zwierzętach mieszkają duchy. A rytuały ich obłaskawiania są wciąż pielęgnowane. Bali jest najprawdziwszą tropikalną wyspą z marzeń, zamieszkałą przez ludzi o artystycznych duszach, którym udało się stworzyć unikalną, pełną tajemniczych i kolorowych obrzędów kulturę. Balijczycy wyznają swoją odmianę hinduizmu. Mają mnóstwo świąt i uroczystych ceremonii, a liczba ich sięga 200 w ciągu roku. Życie tu jest podporządkowane przeświadczeniu, że najważniejszym celem człowieka jest zadowolenie licznych duchów, bogów i demonów. Do tego dodajmy tarasy ryżowych pól, piękne plaże, bujną tropikalną zieleń i  egzotyczne owoce. Czego chcieć więcej?

Każda z 17 tysięcy wysp Indonezji jest inna, różni się kulturą, przyrodą, mieszkańcami. A my odkryjemy rąbek tajemniczego raju. Dołącz do nas, wyruszamy!

dokładny opis i program znajdziesz tutaj Indonezja-Bali-Komodo

Anka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyprawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.