Meksyk, Gwatemala, Belize – miasta Majów ukryte w dżungli, tukany i flamingi – listopad 2019

      Esencja Przygody: podążanie śladami Majów, piękna dzika przyroda, błękitne góry Sierra Madre, miasta skryte w dżungli, tukany i flamingi. A na okrasę Morze Karaibskie i rafa koralowa w Belize. Bo tu panuje duch historii i tajemnicy.  Chciałabyś sięgnąć po słodkie i soczyste owoce papai, mango, spróbować owoców opuncji i dowiedzieć się, że jest wiele odmian bananów i że te najlepsze wcale nie muszą być żółte… poczuć smaki tortilli, enchiladas czy świeżo robionego guacamole..?

Chciałabyś się przenieść na gwarną ulicę, pełną tańca, śpiewu, kolorowych strojów i dźwięków trąbek Mariachi…? Chciałabyś się znaleźć na targowisku wśród barwnych dywanów, ręcznie rzeźbionych masek i plecionych hamaków? Chcesz odkryć wodospady w błękitnych górach Sierra Madre i zanurzyć się w turkusowe wody cenoty? Dowiedzieć więcej o starożytnej kulturze Majów, o ich zwyczajach, rytuałach, życiu… A także  odkryć starożytne świątynie zanurzone w zieleni dżungli?

Jeśli chcesz poczuć tętno kolorów, moc historii, piękno sztuki, od świtu do nocy żyć i czuć razem z niesamowitymi ludźmi i niezapomnianą atmosferą Meksyku, Gwatemali i Belize- przestań tylko chcieć i pozwól sobie na spełnienie tego marzenia.

Masz ochotę zamienić polski deszczowy listopad na czerwony od słońca Meksyk, pełną zieleni Gwatemalę i koralową wyspę w Belize?

Może to właśnie jest Twoja wyprawa marzeń?   program wyprawy Meksyk-Gwatemala-Belize

Bo tu panuje duch historii i tajemnicy.

Lecz nie tylko przeszłość jest pasjonująca- bogata kultura, widoczna w kolorach i tańcach, w tradycyjnym rękodziele, pięknych haftowanych i barwionych materiałach. Orkiestrach Mariachi na ulicach. Meksyk jest przecież ojczyzną i życiową pasją Fridy Kahlo, której prawdziwy dom  wspólnie odwiedzimy.

Natura zachwyca – bujna dżungla, zielone zbocza gór. Turkus wody w lagunach i podziemnych jaskiniach. Piękne i pyszne owoce na drzewach i targowiskach… obfitość smaków, zapachów, wrażeń.

Czy to jest Twoja przygoda życia?

Tu zapiszesz się na naszą wyprawę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.