Peru i Amazonia z Emilem Wittem – 22.11.2018

Przed nami niezapomniana wyprawa w głąb peruwiańskich lasów deszczowych i wysokich majestatycznych Andów. Czeka nas przygoda, która daje siłę, wiarę w siebie i swoje możliwości. Przez wiele dni przemierzać będziemy oddalone od cywilizacji ścieżki. Wrażeń będzie naprawdę wiele, ale jednak najważniejsza będzie tam okazja do poznania samego siebie. Ta wyprawa jest głównie dla tych, którzy naprawdę cenią sobie przestrzeń, fizyczno-psychiczny wycisk, szaloną przygodę, wysoki współczynnik spontaniczności i MNÓSTWO ŚMIECHU! W doborowym towarzystwie ludzi z pasją, trochę jak rozbitkowie, korzystając z niewielkiej ilości sprzętu, będziemy przemierzać samodzielnie dzikie ostępy, nabierając po drodze wiele zdolności wykorzystywania dobrodziejstw natury.

  Trasy zostały przygotowanie przez zaprzyjaźnionego podróżnika Emila Witta, który od 4 lat eksploruje zapomniane zakątki Amazonii i przynosi do Polski liczne relacje w postaci zdjęć, filmów, artykułów, wywiadów audycji. Scenariusz wyprawy nie jest przewidywalny, wszak z dala od cywilizacji jest dużo miejsca na spontaniczne akcje podyktowane naturalnym przebiegiem zdarzeń.

 Podczas wyprawy bardzo wiele nauczymy się z zakresu surwiwalu, nawigacji, radzenia sobie w ekstremalnych warunkach oraz nieco medycyny naturalnej, botaniki i… języka hiszpańskiego. Wyprawa ta będzie się Tobie kojarzyć z kontrastami:
ogromnym wysiłkiem i głębokim relaksem, gorącym, wilgotnym powietrzem Amazonii i zimnym orzeźwiającym oddechem Andów, hałaśliwym barwnym latynoskim światem i pełnym ascezy, ciszy i zadumy życiem Indian mieszkających w dziczy.

  Peru to kraj wielkich kontrastów, to kraina trzy razy większa od Polski, na terenie której mieści się zarówno pustynia, góry, puszcza i wybrzeże Oceanu Spokojnego. Tą krainę zamieszkują dziesiątki przeróżnych, niesamowitych plemion Indiańskich, każde bardziej
zaskakujące bogactwem zwyczajów, pieśni, strojów od drugiego. Wrażeń będzie naprawdę wiele, ale jednak najważniejsza będzie tam okazja do poznania samego siebie. Ta wyprawa jest głównie dla tych, którzy naprawdę cenią sobie przestrzeń, fizyczno-psychiczny wycisk, szaloną przygodę, wysoki współczynnik spontaniczności i MNÓSTWO ŚMIECHU!

Organizatorem, pilotem i przewodnikiem wyprawy jest Emil Witt.

tu znajdziesz opis amazońskiej wyprawy: wyprawa Peru-Andy-Amazonia

tu dowiesz się kim jest Emil Witt i dlaczego właśnie z nim warto wyruszyć do Amazonii.

Anka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.